Hakkımda

1962 yılında Karaman ili, Ermenek ilçesi Civler köyünde doğdum. 1980 yılında Antalya ili Gazipaşa Lisesinden, 1986 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat  Fakültesinden (İktisat-Lisans) mezun oldum.

1987 Yılında Maliye Bakanlığında (Milli Emlak Genel Müdürlüğü) Milli Emlak Denetmeni görevine başladım. 1987 – 2012 yıllarında Yozgat, Sivas, Adana ve Balıkesir Defterdarlığında Milli Emlak Denetmeni (Milli Emlak Müdür Vekili ve Defterdar Yardımcısı Vekili) olarak görev yaptım.

Defterdarlık Personeli Hizmet İçi Eğitimi Programlarında katılımcılara Milli Emlak Mevzuatı ve Gayrimenkul Değerleme Esasları  derslerinin sunumlarını yaptım.

(Eski) Burdur Defterdarlığında  ve Burdur Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde 2013- 2020 yıllarında Denetim, İnceleme ve Soruşturma Yetkili Defterdarlık Uzmanı ve  Milli Emlak Uzmanı görevlerine devam ettim.

Eğiticilerin Eğitimi ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Sertifikalarını kazandım. SPK Lisanslama ve Milli Emlak Mevzuatları konusunda telif hakları bana ait olmak üzere yayınlanmış beş adet kitabım bulunmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Milli Emlak Genel Müdürlüğü) görev ve yetkileri ve Milli Emlak Denetmeni kadrosu ile Bölge kapsamında  teftiş, denetim, inceleme ve soruşturma yapmak üzere  kamu görevine devam etmekteyim.